حقیقت

زیبایی حقیقت است و حقیقت زیباییست...

امروز خیلی فکر کردم به اینکه چی بنویسم.اول تصمیم گرفتم یه مسئله ی جالب فیزیک بنویسم.بعد تصمیم گرفتم یکی از شعرای قدیمی خودمو بنویسم.بعد تصمیم گرفتم یه شعر حافظ که ازش خوشم اومده رو بنویسم.بعد فکرکردم خوبه که بیام و هر چی به ذهنم رسید بنویسم.

و هنوزم نفهمیدم که چی بنویسم!!!!

به بزرگی خودتون ببخشید.

ایمان...دین...اعتقاد...

این روزها چه کمرنگ شده اند.

و من روز به روز تشنه تر می شوم.

تشنه ی ایمان ؛ تشنه ی دین....

تازه تو را کشف کرده ام.بینهایت بودنت روز به روز بیشتر برایم رنگ می گیرد.و می فهمم وقتی تو, تو که بینهایتی ,به زبان من,من که یک انسان کو چکم حرف بزنی و به من بگویی که چه کنم چقدر عظیم و درک ناپذیر است.و آن گاه تازه می فهمم لذت خواندن حرف هایت را.

دیگر برایم مهم نیست که دیگران چه می گویند.موقع خواندن زیارت عاشورا جلوی همه ی خانواده و در همسایه می زنم زیر گریه...با تمام وجود...

توی مراسم عزاداری عاشورا اینقدر با صدای بلند گریه می کنم که صدام می گیره...و دیگه در نمی اد.

با تمام وجود خوشحال می شم وقتی موفق می شم برای نماز صبح بیدار بشم...

تازگی احساس می کنم فاصله ی زمانی بین نیازم به تازه شدن؛به یه عالمه گریه کردن و با تو حرف زدن کمتر شده.قبلا هر چند وقت یه بار دلم بدجور می گرفت.ولی حالا این هر چند وقت یه بار ها خیلی بیشتر شدن.

دلتنگی...خستگی...دست از سرم بر نمی دارند.

امید و در عین حال نا امیدی ...

سکوت در عین داشتن هزاران حرف...و حرف زدن در عین نداشتن هیچ چیز برای گفتن...

چرت و پرت نوشتن...

مثل الان...

خدایااااااااااااااااااااااااااااااا.....نجاتم بده......!!!!!!!!!!!!!

نجاااااااااااااات!!!!!!!!!!!!!

خدایااااااااااااااااا!کمک!کمکم کن!

 

/ 9 نظر / 4 بازدید
قله نشین

[قلب]از امشب 40 شب حدیث شریف کساء ، هر کی دوست داره همسفر بشه بسم الله

فیلیسوف دیوانه

سلام قول من الرب الرحیم ایمان یعنی کارهای کوچکی که میتوانند منجر به معجزه شوند یعنی شخم زدن اطراف تپه ها که میتونن با عث شند که یه روزی اون تپه کاملاً از بین بره خیلی بده که آدم نتونه تو برای مثال همون عزاداریایی که خودت مثال زدی شرکت کنه اونم چون از همون کارایی که تا پارسال خودش انجام میداده بدش بیاد حیف که دیگه کمتر زیارت عاشورایی خوندن هست که واقعاً 1 نفر توش گریه کنه ممنونم که سر زدی خدانگهدار

غیر منتظره

مبارکه! پستت خیلی خیلی قشنگ بود... خوش به حالت! در مورد پست من, منم با حرفات موافقم. یه چیزایی تو پستم جا موند چون کلی حرف پریده بود تو مغزم! "کلا انسان فقط وقتی می تونه فکر کنه که که ابزاری برای فکر کردن داشته باشه و اون ابزار هم همون علمیه که کسب می کنیم یا حرفاییه که می شنویم.اما تحلیل کننده ی نهایی خودمونیم.و این تحلیل و نتیجه گیری همون تلاشیه که کردیم." می دونی منظورم این بود که دیگه به خودمون زحمت خوندن و شناخت نمی دیم و با همون اطلاعات همیشگی شروع به تحلیل می کنیم. درسته که این هم تلاش کردنه اما اگه داده های مساله همیشه همون قبلیا باشن چیزی به جواب مساله اضافه نمی شه. در مورد خودم بود بیشتر. یه مدتیه که واقعا احساس می کنم بیشتر از اونی که می دونم دارم در مورد همه چی تحلیل می کنم و حکم صادر می کنم.

مریم

همین که هست...خوبه... مبارکه بازم!!!

غیر منتظره

ممنون از اینکه اون همه نوشته رو دو بار تایپ کردی.

نیما

سلام ،چه خوب شد که اون مساله ی فیزیک و شعر ها را ننوشتید!این ها رو که خوندم،راستش خجالت کشیدم. در مورد سکوت در عین داشتن هزاران حرف این جمله را از یک وبلاگ خوندم: ((آدم در دو وقت سکوت می کند؛ يكي وقتي هيچ حرفي براي گفتن ندارد، يكي وقتي بيشتر از توانش حرف براي گفتن دارد.))

قاصدک

سلام قاصدکم این رو که خوندم یاد یه شعری افتادم حال در خوف و رجا رو به تو برمی گردم دو قدم دلهره دارم دو قدم دلتنگم

ناشناس

سلام نوشته های تو منو باد یه چیزی میندازه .یاد گذشته خودم یاد وقتی که 16 سال داشتم شایدم بیشتر . یاد وقتی که فکر می کردم چقدر عاشق خدا شدن راحته و می خواستم همه عاشقش بشن اما نمی دونستم که (( عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها )) وقتی با یه امتحان راحت از میدون به در شدم و نتونستم خودمو جمع کنم فهمیدم چرا کمتر آدمی رو عشقش با خدا می مونه درسته که بعدش تونستم دوباره راه برم اما سکوت کردم و تصمیم گرفتم تا خودم نرفتم و نشناختم از کسی نخوام که حرف منو بفهمه اینو برات نوشتم تا بدونی و مواظب خودت باشی و هیچ وقت به این فکر نکنی که نمیشه یه روزی بیاد که عاشقش نباشی نمی خوام ناامیدت کنم هرگز ولی می خوام از راهی که من رفتم نری و خدا رو همیشه داشته باشی اگه خواستی بیشتر حرف بزنیم برام میل بفرست یا علی التماس دعا خداحافظ