:|


خوشم میاد از خانواده مون که سرما ام که می خوریم با هم می خوریم! حتی با وجود سیصد چارصد پونصد کیلومتر فاصله! در این حد دل به دل راه داره ها!

------------------------------------------------------------------------------------------

پ ن1:البته از لحاظ علمی ویروس سرماخوردگی چند روز قبل از شروع علائم وارد بدن می شه که اون چند روز قبل در حد متر و سانتی و متر بوده فاصله ها. ولی خب من با علمیش کار ندارم!

پ ن2:اون پست قبل مال قبل از شروع سال جدید بود. الان اگه بخوام در مورد عید امسال ما بنویسم چیزای خیلی بهتری دارم که بنویسم. دیگه شرایط به اون وحشتناکی که اونجا نوشتم ام نبود به خدا!

پ ن3:تجربه ثابت کرده آخرین فاز عملکرد هر ویروس و میکروبی  در بدن بنده همانا فاز طلبکاری ست که پس از اندکی بهتر شدن از عالم و آدم طلبکار می شوم که به هنگام بیماری مواظب بنده نبودند و هیچ کاری برایم نکردند و آب دستم ندادند و ازین دست داستان ها. از تمام اطرافیان ازین بابت معذرت می خواهم و به اطلاع می رسانم که دست خودم نیست و تقصیر عوامل بیماری زا و همچنین عوارض داروهای مصرفی ست که همچین اخلاق مزخرفی پیدا می کنم این دم آخری!

پ ن 4: بی نهایت عاشق این غیرمنتظره بودن هوای این موقع سالم. یهو سرد می شه برف میاد. یهو گرم میشه می پزیم از گرما...کلا اگه اخبار هواشناسی گوش نده آدم هر روز سورپرایز می شه کلی خوش می گذره!

/ 1 نظر / 16 بازدید
زهرا

سورپرایز!!!! جالبه...[نیشخند] کاشکی توی برخی شرایط خیلی خوب بارون هم میومد...[رویا]