حال من خوبه باعشقت!گرچه دورم از وصالت!

_و اما امروز کاشف به عمل اومد که اوضاع قرو قاطی و دل دردا و سردردا وداغ کردناو خستگیای مفرط این چند روز همه و همه زیر سر چند تن ازین ویروسای زپرتی واگیر دار بوده که چندی دیگر از بر و بچس دانشگاه را روانه ی بیمارستان هم نموده حتی!یعنی تازه من جزو خوباش بودم که حتی خودمم نفهمیدم از کجا خوردم!بله دیگه...حالا که فکر کنم خوب شدم دیگه احتمالا! در کل خدا رگ و ریشه ی انواع و اقسام ویروس از کامپیوتری گرفته تا بدنی که کلا هر چی می کشیم ازین ویروسا می کشیم را نابود کناد!

_دارم برنامه ریزی می کنم برم اولین اعتراض رسمی دانشجوییمو انجام بدم!در راستای سرویسای بعد از ظهر دانشگاه!بیبین کاراشونا!یه کاری می کنن آدم به جا درس خوندن بشینه فکر کنه سلسله مراتب اعتراضشو طراحی کنه!هر چی امضا جمع کردن بچه ها که فایده نداشت.دیگه می خوام خودم برم راسا اقدام کنم!بلکه ام به حرف من گوش کنن!

_کلا عزم راسخمو جزم نمودم که دیگه پول زور به کسی ندم!دیروز از سه تا مغازه به فاصله ی خیلی کم تو دانشگاه کارت شارژ 10هزار تومنی خواستم.اولی می داد 10 هزار و 400.دومی می داد 10 هزار و ششصد! و سومی می داد 10 هزار و 200.منم در راستای پول زور ندادن از هیچ کدوم نخریدم!خب تا وقتی ملت ازشون بخرن که اونا نمیاد بدنش همون 10 تومن که!به راننده تاکسی ام که سعی داشت کرایه بیشتر بگیره همون کرایه مسیرو دادم و گفتم امکان نداره بیشتر ازین بدم!فقط حیف که اینگونه اقدامات انقلابیمو در راستای اصفهانی بودن و این چرت و پرتا تفسیر می کنن یه عده...وگرنه گسترشش می دادم تا کلا دیگه کسی پول زور نده!ما که پولداریم و با این پولای زور اضافه دادن فقیر نمی شیم!ولی کلا حیفه این جماعت کسبه و راننده که اینقد الکی برا خاطر صد تومن دویست تومن,لقمه ای که می تونست حلال باشه رو حروم می کنن...

_نمی دونم کیه که پاشو گذاشته رو سیم گوگل!یه روز می ذاره...یه روز ور می داره!ما که دیگه عادت کردیم ولی ممنون می شم اگه لطف کنه حداقل هر 3-4 روز یه بار پاشو ور داره ما بریم یه سر به این گودربزنیم تا آیتمای خونده نشدش به حد انفجار نرسیده!موضوع این هفته ی بنرای تو خیابونا سد معبره.رو همشون نوشته سد معبر یعنی یه چیزی مثل:... و یه عکسم داره.یکیشون روش عکس یه سرم خونه که داره به یه نفر تزریق می شه و یکی دیگه اومده دستشو گذاشته رو لوله ی سرمه نمی ذاره خون برسه به اون آدمه!حالا یعنی این قطع و وصل شدن سیمای گوگل ام یه چیزیه مث همون!

_خیلی تلاش کردم که به یه نحوی از انحا رایمو بفروشم به مامانم یا بابام که موقع انتخابات اینجا نیستن !ولی نشد!حالا خودم باید به تنهایی بگردم 2 تا که از بقیه درست و درمون تر باشن پیدا کنم!

/ 1 نظر / 23 بازدید
نامعتبر

:))) aval inke karte sharjeto az khod pardaz bekharo poole zoor nade!! dovome inke googlo bikhial dige halesh enghad bade ke doa vase shafash fayede nadare va cakhar inke begardo peydash kon!!:D