کی می توان نرفتن؟

کی  می توان

.

نرفتن

.

گیرم

.

پری نمانده

.

گیرم که

.

سوختیم و

.

خاکستری

.

نمانده

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غیرمنتظره

:) دوست داشتمش!

غیرمنتظره

بدلیل محدودیت فونت نستعلیق! بعد دیدم بد نشد همونجوری گذاشتم باشه.

خدادرمان تمام دردها

السلام علیک ایها الامام الرئوف علی بن موسی الرضا آیا شما هم دوست دارید به جمع خادمین معنوی امام علی بن موسی الرضا علیه السلام بپیوندید ؟ به دلهای صاف و بی ریای بسیاری از مردم ایران که نگاه میکنی شوق و ارادتی ویژه به حضرت امام رضا علیه السلام ، تنها یادگار شجره طیبه امامت در خاک ایران می یابی که این مهر و شوق و ارادت را با دنیا عوض نمیکنند . سیل انبوه مشتاقانی که هرروز پروانه وار گرد آن مضجع نورانی میگردند گواه این مدعاست . مردمانی که از راههای دور و نزدیک ، بی تکلف و خالصانه غبار راه زندگی را در زلال بیکران دریای مهر و رافت رضوی شستشو میدهند و از زیارتشان توشه ای برای دنیا و آخرتشان به همراه می برند . این شوق زیارت هنگامی دیدنی تر میشود که می بینی هر زائری در جای جای حرم سعی میکند که خدمتی هر چند کوچک در حد جارو کردن و یا جفت کردن کفشهای زائران دیگر به این آستان ملکوتی بنماید . از هر زائری که سوال کنی در ته دلش دوست دارد که روزی خادم امام رضا علیه السلام باشد ، اما طبیعی است که این امکان خدمتگزاری در محیط حرم برای بسیاری از مشتاقان فراهم نخواهد شد ، با توجه به اینکه هم اکنون نیز مشتاقان زیادی در صف این

خدادرمان تمام دردها

هرکس با ثبت نام در این طرح به جمع کسانی خواهد پیوست که دوست دارند حداقل یک روزشان را در سال به این کار اختصاص دهند. برای ثبت نام به سایت www.samtekhoda3.ir مراجه فرمایید و فرم ثبت نام خادمین معنوی امام رضا(ع)را تکمیل بفرمایید.

دنیا

salam atie jan kheyli etefaghi vaghti dashtam donbale edameye matne ahange kash asheghet nemishodam ekhaje amiri migashtam k emrooz hamash dashtam behesh fekr mikardam o tuye ahangam peydash nemikonam umadam tu webet,kheyli delneshin minevisi,ehsase nazdiki ajibi kardam ba daghdaghehat,khoshhal shodam yeki shabihe khodam peyda shod:)

مهدیه

عالی :)

خوابم میاد.عطیه نه کیک میاره نه کیک میبره نه کیک میخره و نه نمیخواد...

خره

خیلی خری.....

شعر قم

با سلام وبلاگ شعر قم به روز شد منتظر حضورتان هستيم

سمیه

سلام باتشکرازبرنامه خوب وکارشناسان محترمتان السلام علیک یاعلی بن موسی الرضا