:-)

خدایا ازت ممنونم

خدایا متشکرم به خاطر دوستایی که جرئت می کنم و نگرانیای مسخره مو باهاشون در میون می ذارم. به خاطر دوستایی که سرمو می ذارم رو شونه شون. به خاطر دوستایی که منو می برن بیرون و از لاک تنهاییم می کشندم بیرون. به خاطر دوستایی که یه فیلم خیلی خوب بهم می دن تا نگاه کنم و این همه خوب بشم یه دفه. به خاطر دوستایی که نارنگیاشونو می خورم. به خاطر دوستایی که با هم می ریم جاهای خوب تا ده و نیم شب و بعدم منو می رسونن. به خاطر دوستایی که ظهرا با همدیگه پشت دانشکده ناهار می خوریم. به خاطر دوستایی که دیوونگیاشون مث خودمه.به خاطر دوستایی که برام دعا می کنن تا مشکلم حل بشه.به خاطر دوستایی که منو می خندونن. به خاطر دوستایی که کمک می کنن تا رویاهامو به خاطر بیارم. به خاطر دوستایی که برام مث خواهرای بزرگ تر می مونن.به خاطر دوستایی که نه تنها دیدنشون،حتی فکر کردن بهشون هم حس خوبی می ده بهم.

خدایا این نعمتای بزرگی که بهم دادی رو نگیر ازم...!

-------------------------------------------------------------------------

پ ن1:این نوشته مخاطب خاص دارد. ولی این مخاطب خاص شما نیستید مگر اینکه یکی یا دو تا یا حتی بیشتر، از موارد فوق را به خاطر بیاورید!

پ ن 2:من الان فیلم دیدم جوگیرم. وگرنه معمولا اینقدر خوب و مهربون نیستم!

/ 3 نظر / 7 بازدید
زهرا

خدا رو شکر... بابت همه ی نعمت هایی که داده... خدا رو شکر برای همه ی نعمت هایش... هم اونایی که داده و هم اونایی که نداده :)

네 다

سلام خانومی چه فیلمی دیدی انقدر جوگیر شدی؟؟! همه ش زیر سر خودمه،نه؟ :دی بچه ها مردمو از راه به در کردم با این کارام... وسط شکرگزاریات واسه هدایت منم دعا کن :دی خدایا شکرت به خاطر بودن کسایی که بهشون میتونم بگم دوست! آخر ترمه، از دیوارهای بلندتر از قدت بپر، دوست خوبم! موفق باشی

پنج دری

بیخود نیست بهمون تویه شده: الرفیق ثم الطریق! خدا زیاد کنه رفقای خوب رو...