کوشیدن

بکوشیم و فرجام کار آن بود     که فرمان و رای جهانبان بود

-----------------------------------------------------------------------------

پ ن1:بکوشیم علاوه بر معنای رایج به معنای بجنگیم نیز هست.

پ ن2:دقیقا نمی دونم تعداد هماوردامو.ولی فکر کنم 300-400 هزارتایی باید باشن.البته اگه سیاهی لشگرها و...بذاریم کنار فکر کنم یکی دوهزار تا بیشتر حریف جدی نمی مونن.جنگ سختیه.چون بین این همه که همه هم دارن می جنگن باید 15 ام بشم!البته قراره من فقط بکوشم و دیگه به نتیجش کاری نداشته باشم.بنابر این دلاورانه می کوشم!!!رتبم هر چی شدشد.

پ ن3:حتی اون موقعی هم که 4 سالم بود و بعد از دیدن فوتبالیستها بلوز شلوارک می پوشیدم و توپ می گرفتم دستم و به مامانم می گفتم:"مامان،مامان،من سوباسا ام!"،فکرشو نمی کردم که یه روزی همین فوتبالیست ها باعث بشه ساعت مطالعم برای کنکور بره بالا!!!!خدا خیرش بده!البته طبیعیه چون وقتی 4 سالم بود اصلا نمی دونیستم کنکور چیه!

پ ن4:برای موفقیت توی هر چیزی اول باید هیجانشو ببری بالا!این یه نصیحته!از طرف خودم برای خودم و هر کس دیگه ای که می خوندش.

/ 20 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غیر منتظره

[نیشخند] خیلی جالب بود این پستت عطیه. فکر کن وقتی فوتبالیستا نشون می دادن تو چهار سالت بوده؟ آخی! من 9 سالم بود، می رفتم فوتبال بازی می کردم بعد از این کلاه cap ها می ذاشتم سرم به گونه ای که چشمام معلوم نباشه![خنده] کلا ته ِ فیلم بودم. "البته اگه سیاهی لشگرها و...بذاریم کنار فکر کنم یکی دوهزار تا بیشتر حریف جدی نمی مونن." بذار کنکورت تموم شه! بخاطر این جمله ت حالتو می گیرم. این جوری که تو حساب کردی من سیاهی لشگرم با اجازه ت. موفق باشی 15 جون. [چشمک]

غیر منتظره

نه بابا، اونو به شوخی گفتم، فهمیدم منظورتو.[نیشخند] من کلا روی کنکور و اینا حساس نیستم، راحت باش

غیر منتظره

ایشالله که همون 15 میشی. آه نکشیدم، خیالت راحت[نیشخند]

سوادقریه

حالا دیروز اکشال نداشت ولی تکرار نشه حالا من با شما مصاحبه میکنم / تو بشو 15 / من قول می دم[چشمک]

سوادقریه

شاید آره / شاید نه... بگذریم. کی بشه تو این کنکورتو بدی / بی عذاب وجدان بگرردی واسه خودت...[ماچ]

غیر منتظره

"یه عکس دسته جمعی هست که من با شما فک و فامیل مجازی به مرور زمان گرفتم. هر کدوم از وبلاگ هایی که توی این عکس دسته جمعی هستن، دلیلی برای بودنشون وجود داشته؛ کسایی که دلم می خواسته عیدو بهشون تبریک بگم و براشون سال خوبی رو آرزو کنم. ممکنه شما روحتونم از وجود این عکس خبر نداشته باشه، شاید چون من وبلاگتونو دوست داشتم یا حداقل یه مدت مطالبتونو دنبال کردم توی این عکس ثبت شدید، شایدم به حکم همون نون و نمک مجازیه، یا شاید واقعا با هم دوست بودیم و با میل خودتون اومدین تو عکس و گفتین "سیییییب! "

حنا

سلام سال نو مبارک کنکوری! جدیدم.