confused

خودت می دونی که دقیقا همون سالی که بیشتر از همیشه بهت نیاز داشتم و دلم برات تنگ می شد حتی جواب اس ام اسامم به زور می دادی یا نمی دادی اصن. خودت می دونی تموم اون یه سال و حتی بعدش پای دوستیمون وایسادم و تمام تلاشمو کردم که این رابطه از بین نره. چون تو و دوستیمون برام خیلی ارزش داشت و داره. بعد ازون سال البته شرایط متعادل تر شد و تو ام اومدی وسط برای ادامه ی دوستیمون. ولی راستشو بخوای دیگه دارم دلسرد می شم. حس می کنم هرچند تو این چند سال فقط دوست تابستون و عید بودیم و بقیه ی سال هیییچ سراغی از هم نمی گرفتیم، ولی حتی همین تابستونم اگه یه اس ام اس نزنم و نپرسم چطوری و چه خبر، دوستی تابستونیمون استارت نمی خوره. یه ذره این قضیه برام پیچیده س که چرا 9 ماه سال هیچ رابطه ای با هم نداریم، بعد تابستون که می شه تا وقتی سراغتو نگیرم سراغمو نمی گیری ولی وقتی استارتش می خوره اینقدر دوستای خوبی می شیم و این همه می ریم و می آیم خونه ی همدیگه... این قضیه یه ذره برام پیچیده س برای همین این دوستی پیچیده شده برام. اگه ما با هم رفیقیم چرا فقط تابستونا؟! اگه رفیق نیستیم چرا تابستونا هستیم؟!اگه رفاقتمون دو طرفه س چرا همیشه استارت رفاقت تابستونیو من باید بزنم؟!

خیلی داری گیجم می کنی...خیلی برام ارزش داری ولی واقعا داری گیجم می کنی...

برای همینم هرچند واقعا دلم می خواد زنگ بزنم بهت و بگم کی میای افطاری خونه مون تا بعد تو بگی راستی نوبت توه که بیای و همین پس فردا شب بیا...ولی زنگ نمی زنم! می خوام صبر کنم ببینم چی می شه...هر چی که بشه ازین گیجی الان در میام!

------------------------------------------------------------------------

هر چند می دونم سال هاست اینجا رو نمی خونی ولی به عنوان یه تیر توی تاریکی اینا رو نوشتم. حرفایی نیستن که بشه رودررو زد چون شاید مایه ی دلخوری بشه. ولی باور کن واقعا گیجم کردی! البته ترجیح می دم بازم نیای اینجا و اینا رو نخونی...فقط تا دیر نشده  زنگ بزنی و تلخی این گیجی رو تموم کنی.

/ 1 نظر / 2 بازدید
شیوا

به نظرم داری سخت میگیری عطیه جونم.منم یه سری دئستا دارم که خییییییلی دوسشون دارم .خیلی برام عزیزن. ولی خب همیشه این استارته با اوناس. این اصلا به این معنی نیست که اونا کمترواسم ارزش دارن تامن واسه اونا. اصصصصلا.کلا یه سریا کم لطفن.مث خود من. اصصصصصصلا به دل نگیر عزیزم