قصه ی سادگی گم شده مون...
نسیم تازه بر فراز کوهستان هنوز می وزد 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

در واقع همه چیز از اون جا شروع شد که دیدم این وبلاگای بلاگ بیان چه قد ترتمیز و خوشگلن و بیشتر شکل سایتن تا وبلاگ. در نتیجه منم دلم خواست. در نتیجه رفتم اون جا یه وبلاگ جدید ایجاد کردم که در رابطه با یه چیزایی کلا متفاوت از اینجا توش بنویسم. ولی قبل ازین که چیزی توی اون وبلاگ جدید بنویسم فهمیدم می شه همین وبلاگم به کلی انتقال بدم به اون جا یا به قول خودشون مهاجرت کنم! در نتیجه این کارو کردم. ولی مشکل این بود که این قالب وبلاگمو خیلی دوست دارم در حالی که اونجا هیچ قالبی که به این وبلاگ بخوره نبود. در نتیجه یه فکر احمقانه به سرم زد! این که در حالی که تا حالا هیچ کد قالبی رو ذره ای ویرایشم نکردم، برم و کد css یکی از قالبای موجود در اونجا رو تغییر بدم تا شکل این قالب بشه...گرفتن این تصمیم همانا و ریختن 5 ساعت وقت گرانمایه به پای این کار همان.

نتیجه ی کار هم شد این

ولی خب آخرش حس کردم اون قدر خوب نشد که به کل این جا رو ول کنم و برم اون جا!

در نتیجه تصمیم گرفتم فقط مثل این سایتای معروف که دامنه شونو با همه ی پسوندا ثبت می کنن، اونجا ام یه نسخه ی دیگه مشابه همین جا باشه.

و اما اون یکی وبلاگ جدید! هر وقت تعداد پستاش به پنج تا رسید آدرسشو می دم خدمتتون!

---------------------------------------------------------------------------

پ ن1: بعضی وقتا که یه کار فوق العاده مهم مثل پروژه کارشناسی داشته باشی ناگهان تصمیم می گیری بهترین ساعت های یه روز یه کار فوق العاده غیر مهم مثل ویرایش کد وبلاگ انجام بدی... اونم زمانی که کلا همون چند ساعت خیلی محدود از روز اون قدر انرژی داری که بشینی سر پروژه... خودت می دونی دیوانگی محضه ولی متاسفانه راه درمان این دیوانگی رو بلد نیستی!

پ ن2: آخه چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟!!!

پ ن3: دعا کنید خدا عقل بده بهم! حداقل اونقدری که این پروژه رو به موقع و به خوبی و خوشی و سلامتی تموم کنم!

پ ن4: ولی خداییش این بلاگ بیان خیلی محشره! تا حالا کار ایرانی توی این حوزه به این حد حرفه ای و باحال ندیده بودم!

[ ۱۳٩۳/٥/۱ ] [ ۱٢:٢۸ ‎ب.ظ ] [ عطیه ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

ناگزیر از سفرم... بی سر و سامان چون باد...
امکانات وب